Contact

Heb je een vraag, een idee of feedback voor ons? Neem dan gerust contact met ons op. Hieronder vind je de contactgegevens van de personen die jou het beste verder kunnen helpen.

Marie-Stella-Maris HQ

Generaal Vetterstraat 75-E
1059 BT Amsterdam
The Netherlands
E: info@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 85 2732828

Marie-Stella-Maris Foundation

Generaal Vetterstraat 75-E
1059 BT Amsterdam
The Netherlands
info@marie-stella-maris-foundation.org

T: +31 (0) 85 2732828

Marie-Stella-Maris Flagship

Keizersgracht 357
1016 EJ Amsterdam
E: customerservice@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 85 2732845

Customer Service

E: customerservice@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 85 2732828

New Business Care (Retail/Hotel)

Mieke van Engelen
E: mieke.van.engelen@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 652795857

New Business Retail NL

Eline Kocks
E: eline.kocks@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 630772514

Sales Water Northern Netherlands

Marije Schonewille
E: marije.schonewille@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 621708730

Sales Water Southern Netherlands

Manon Witstein
E: manon.witstein@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 655488604

Press & Sponsoring

Josha Jansen
E: josha.jansen@marie-stella-maris.com

T:+ 31 (0) 85 2732843

Belgium - Distribution Water

Drinks 52
info@drinks52.com

T: +32 477 93 34 47

Germany - Distribution Care

Bianca Schueller
E: mail@mo-ma.me

T: + 49 (0)173 52 33 308

Belgium - Distribution Care

Delphine Withouck
E: delphine@csa-cosmetics.com

T: + 32 473 69 02 58