Contact

Heb je een vraag, een idee of feedback voor ons? Neem dan gerust contact met ons op. Hieronder vind je de contactgegevens van de personen die jou het beste verder kunnen helpen.

Marie-Stella-Maris HQ

Generaal Vetterstraat 75-E
1059 BT Amsterdam
The Netherlands
E: info@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 852 73 28 28

Marie-Stella-Maris Foundation

Generaal Vetterstraat 75-E
1059 BT Amsterdam
The Netherlands
info@marie-stella-maris-foundation.org

T: +31 (0) 852 73 28 28

Marie-Stella-Maris Flagship

Keizersgracht 357
1016 EJ Amsterdam
E: customerservice@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 852 73 28 45

Customer Service

E: customerservice@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 852 73 28 28

New Business Care (Retail/Hotel)

Mieke van Engelen
E: mieke.van.engelen@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 652795857

New Business Retail NL

Eline Kocks
E: eline.kocks@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 630772514

Sales Manager Water en Care OOH

Mariska Grevenstuk
E: mariska.grevenstuk@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 852 73 28 28

Sales OOH NL North-Holland

Marije Schonewille
E: marije.schonewille@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 6 21 708 730

Sales OOH NL South-Holland

Manon Witstein
E: manon.witstein@marie-stella-maris.com

Rutger de Kroes
E: rutger.de.kroes@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 655488604

Press

Josha Jansen
E: josha.jansen@marie-stella-maris.com

T:+ 31 (0) 85 273 28 43

Belgium - Distribution Water

Drinks 52
info@drinks52.com

T: +32 477 93 34 47

Germany - Distribution Care

Bianca Schueller
E: mail@mo-ma.me

T: + 49 (0)173 52 33 308

Belgium - Distribution Care

Delphine Withouck
E: delphine@csa-cosmetics.com

T: + 32 473 69 02 58