Contact

Heb je een vraag, een idee of feedback voor ons? Neem dan gerust contact met ons op. Hieronder vind je de contactgegevens van de personen die jou het beste verder kunnen helpen.

Marie-Stella-Maris HQ

Generaal Vetterstraat 75-E
1059 BT Amsterdam
The Netherlands
E: info@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 852 73 28 28

Marie-Stella-Maris Foundation

Generaal Vetterstraat 75-E
1059 BT Amsterdam
The Netherlands
info@marie-stella-maris-foundation.org

T: +31 (0) 852 73 28 28

Marie-Stella-Maris Flagship

Keizersgracht 357
1016 EJ Amsterdam
The Netherlands
E: customerservice@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 852 73 28 45

Customer Service

E: customerservice@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 852 73 28 28

New Business Care

Eline Kocks
E: eline.kocks@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 852 73 28 26

Sales Manager Water

Emma Holthuis
E: Emma.holthuis@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 6 24 88 32 88

Sales Water NL South-Holland

Manon Witstein
E: manon.witstein@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 655488604

Sales Water NL North-Holland

Marije Schonewille
E: marije.schonewille@marie-stella-maris.com

T: +31 (0) 6 52 819 857

Press NL

Dominique Lap
FS Agency, Amsterdam
E: dominique@fsagency.nl

T:+ 31 (0) 20 330 5 888

Distribution Water Belgium

Drinks52
E: info@drinks52.com
www.drinks52.com

+32 (0)477 933 447

Germany - Distribution Care

Bianca Schueller
E: mail@mo-ma.me

+ 49 (0)173 52 33 308

Distribution Care Belgium

Delphine Withouck
E: delphine@csa-cosmetics.com

T: + 32 473 69 02 58

Denmark - Distribution Care

Vanity Case
E: info@vanitycase.dk

+ 45 (0)53 77 69 66